Domácí vodárny Aquavarem s membránou

Domácí vodárny s tlakovou nádobou s membránou

Tyto domácí vodárny s tlakovou nádobou s mebránou mají úplně stejnou funkci jako domácí vodárny s tlakovou nádobou s vakem. Zásadní rozdíl je pak v tlakové nádobě. V těchto vodárenstkých sestavách je obsažena tlaková nádoba, která má místo pryžového vaku EPDM pryžovovou mebránu. Voda je pak v cca polovině tlakové nádoby, která je vyložema plastovou vložkou zakončenou gumovou pružnou membránou, které plní stejnou funkci jako pryžový vak. 
 
Zásadní je kvalitativní rozdíl takových nádob, které vtěchto kompletech domácích vodáren nalezneme. Domácí vodárna, kde je v kombinaci požita tlaková nádoba s membránou je pro uživatele méně pracná na servis. Dofukování vzduchu je totiž méně časté - ventilky bývají kvalitnější a tlak v nádobě je plněn dusíkem a ne vzduchem. Samotné dofukování je pak standartně vzduchem. Někdy takovým vodárenským sestavám říkáme také bezúdržbové domácí vodárny.
 
Výhodu domácí vodárny s mebránou jsme si již popsali, s tím že již bylo zmíněno funkce je stejná. Nevýhodou se pak uživateli může jevit neopravitelnost právě tlakové nádoby. Pokud dojde totiž z jakéhokoliv důvodu k porušení mebrány v pozáruční době, která bývá 5 let, tak nelze takovou tlakovou nádobu opravit a je třeba ji vyměnit.
Výběr dle ceny
4.801 Kč
13.962 Kč
Výběr dle značky
Označit vše | Zrušit vše    
Na stránku
1 / 2
1 / 2

Výhody pro vás

Doprava ZDARMA
Přepravní službou PPL u vybraných produktů
Skladové zásoby
Všechny skladové položky jsou opravdu SKLADEM
Doprava od 89,- Kč
u 90% produktů
Osobní odběr
Kamenný obchod
+420 603 961 141
Potřebujete poradit?
Odhořívací kotel OPOP H416 EKO-U