Instalatérský a topenářský blog eshopu pro-topeni.cz

Dobrý den,
 
jmenuji se Jakub Hruban a v oboru instalatérství a topenářství se pohybuji skoro 30 let. Je to sice poměrně neuvěřitelné, když jsem ročník 1983, ale již za podnikatelsky aktivních dob mého dědy jsem chodil na brigády do jeho obchodu vodo - topo doplňovat různé fitingy, uklízet zboží, které bylo naskladňováno a zkrátka vše co se motalo kolem drobné skladničiny. Postupem času jsem se dostal k prodeji standartních věcí pro instalatéry a topenáře i koncového zákazníka. Uteklo mnoho času na studiích poté v rámci prodeje v obchodě mého otce a následné zkušenosti s vedením týmu lidí v tomto oboru mě vybičovali k vytvoření prvního eshopu. Zprvu jsem spíš hádal co je správně a co ne a objednávka od zákazníka byla vždy spíše přilepšením než, že by se dalo na webu uživit. Postupem času se však ukázala být nabídka na internetu jasným standardem a nutností pro každého úspěšného podnikatele a tak:
 
V současné chvíli již provozujeme jako společnost TOP-TREND shop s.r.o. dva úspěšné eshopy neskutečnýmI cca 8000 objednávkami ročně a to už je nějakých příběhů. Díky zkušenostem nabraných ve velkoobchodním, maloobchodním a eshopovém prodeji v oboru instalatérství a topenářství jsem se před časem rozhodl svoje zkušenosti předávat dále a zákazníkům přiblížit různé části námi nabízeného sortimentu formou článků. Nejsem copywrighter ani žádný optimalizátor pro SEO, což jsou nástroje pro zvýšení návštěvnosti webu v organickém vyhledávání ve vyhledávačích jako je google nebo seznam, proto to primárně nedělám i když v rámci rozumného hospodaření je jistě lepší zákazník z vědomostního vyhledávání než zaplacený zákazník reklamou na internetu. Z mých zkušeností vyplívá, že jen člověk s vědomostmi z daného oboru může napsat relevantní článek plný normálních informací k danému tématu a druhu zboží a ne jen spoustu klíčových slov, které mají zákazníka dovést až k nákupu.
 
Tyto  moje články se proto snažím psát srouzumitelnou instalatérskou řečí především i pro koncového zákazníka. Pokud na našem blogu některé téma nenaleznete, pak se na nás neváhejte obrátit a pokud budou naše zkušenosti s danou tématikou použitelné pro sepsání rozumného článku, tak se do toho pustím.
 
Věřím, že srozumitelně sepsané informace pomohou s prodejem námi nabízeného zboží a zároveň zákazníkům pomůžeme s někdy nelehkým výběrem produktů, bez kterého se většinou neobejdou a to za rozumnou cenu s reálnou dostupností.
 
Níže si můžete vybrat z různých témat našeho blogu.
 
Jakub Hruban
 
jednatel společnosti TOP-TREND shop s.r.o. a spolumajitel eshopu pro-topeni.cz

Témata našeho instalatérského blogu:

Výhody pro vás

Doprava ZDARMA
Přepravní službou PPL u vybraných produktů
Skladové zásoby
Všechny skladové položky jsou opravdu SKLADEM
Doprava od 89,- Kč
u 90% produktů
Osobní odběr
Kamenný obchod
+420 603 961 141
Potřebujete poradit?
Odhořívací kotel OPOP H416 EKO-U