PRO-TOPENI.CZ

Internetový obchod

PRO - topení a čerpadla

 
Vznik firmy se datuje do října roku 2011. Začínala jako malobchod, velkoobchod a eshop, zaměřený na prodej vodoinstalačního, topenářského materiálu a koupelnového vybavení. Postupem času si získávala naše firma větší a větší oblibu, kvůli přístupu k zákazníkovi, kvalitnímu sortimentu a cenové politice, kterou razíme. (Nízké ceny a reálné skladové zásoby dostupné pro každého)
 
V roce 2015 jsme vytvořili nový eshop PRO - topení a čerpadla, který neustále získává nové zákazníky hlavně z České Republiky, ale i Slovenska, Polska, Německa, Rakouska a dalších evropských zemí.
 
Neustále dochází k rozšiřování sortimentu. Naše firma firma se snaží svým přístupem k zákazníkovi, cenami a množstvím nabízeného materiálu dostat na špičku mezi konkurencí. Od našeho vzniku se zabýváme i specializovaným velkoobchodem a maloobchodem - nechceme se chvástat, ale o našem oboru taky něco víme - nejsme jen podavači zboží.
 
V Současné době máme ve svém sortimentu tolik položek kolik nabízí sám trh s VODO-TOPO materiálem a stále roste zájem zákazníků o služby a produkty, které PRO - topení a čerpadla nabízí.
 
V současné době je náš Eshop součástí společnosti TOP-TREND shop s.r.o., které vznikla v roce 2017. Sídlíme v prostějově. V nově rekonstruovaných prostorách s vlastním parkováním, s bezmála 1000m2 sklady. kancelářemi a prodejnou. Nenabízíme pouze produkty, které máme na eshopu, ale i spoustu různých užitečných fitinek a komponent pro kutily případbě b2b zákazníky, kterými jsou většinou instalatéři a stavební firmy.
TOP-TREND shop s.r.o.

Kde nás najdete:

Výhody pro vás

Doprava ZDARMA
Přepravní službou PPL u vybraných produktů
Skladové zásoby
Všechny skladové položky jsou opravdu SKLADEM
Doprava od 89,- Kč
u 90% produktů
Osobní odběr
Kamenný obchod
+420 603 961 141
Potřebujete poradit?
Odhořívací kotel OPOP H416 EKO-U