Ponorné automatické vodárny

V dnešní době velmi oblíbené a hojně prodávané ponorné čerpadla (ponorné automatické vodárny). Velkou výhodou ponorných automatických vodáren je jejich univerzálnost a jednoduchost. V podstatě každý uživatel ponorné automatické vodárny bez větších problémů ponornou automatickou vodárnu nainstaluje. Ponorné automatické vodárny nevyžadují žádné další příslušenství - vše je zabudováno již v  čerpadle . Zpětná klapka, tepelná ochrana, tlakový spínač resp. presscontrol jsou u těchto domácích automatických vodáren již v základu zabudovány. Zákazník se tak nemusí bát, že při nedostatku vody čerpadlo spálí. Tyto automatické vodárny jsou vždy na 220V resp 230V a koncovka je klasická vidlička do zásuvky - v případě nutnosti je prodloužení kabelu možné nicméně za předpokladu, že to dělá odborník "elektrikář a dá Vám potvrzení o instalaci s razítkem . Jedná se o záruční podmínku. Ponorné automatické vodárny dále dělíme na použití do studní a použití do retenčních nádrží. V retenčních nádržích se usazují kaly a tak je vždy lepší použít domácí vodárnu s plovoucím sacím košem. Zabezpečíte tak vždy čerpání té nejčistější možné vody a zabráníte tak výření kalů na dně nádrže.
Ponorné automatické vodárny DAB DIVERTRON a EASYPUMP E-DEEP jsou výrobky, které plní stejnou funkci a mají stejné parametry výtlaku a množství dodávané vody. Rozdíl mezi nimi najdeme hlavně v designu.
 
Kvalita obou ponorných automatických vodáren je výborná s minimálními nároky na servis a v podstatě nulovým počtem reklamací. Zároveň jsme autorazivovanými prodejci začky DAB a EASYPUMP a tak garantujeme bezproblémový servis. V rámci servisu hraje neméně důležitou roli země původu čerpadla.
 
Zahraniční původ čerpadel nemá v ČR servis!! Tím se velmi lišíme od konkurence, protože my vždy garantujeme původ zboží, které je určeno pročeský trh!!
Výběr dle ceny
507 Kč
13.189 Kč
Výběr dle značky
Označit vše | Zrušit vše    
Na stránku

Výhody pro vás

Doprava ZDARMA
Přepravní službou PPL u vybraných produktů
Skladové zásoby
Všechny skladové položky jsou opravdu SKLADEM
Doprava od 89,- Kč
u 90% produktů
Osobní odběr
Kamenný obchod
+420 603 961 141
Potřebujete poradit?