POLO

POLO

POLO
Po pěti letech prodeje termostatických hlavic a ventilů POLO se stále setkáváme s řadou dotazů týkajících se naší firmy a výrobků. Na základě těchto poznatků nám dovolte, abychom Vám stručně představili českou firmu POLO a její výrobky.
 
Firma POLO začala svoji působnost na českém trhu v roce 1997 jako dodavatel elektroinstalačního materiálu POLO, který byl vyráběný v našem mateřském závodě v Německu a dovážený do ČR z nové distribuční centrály pro východní Evropu z města Tychy. Po několikaletém úspěšném prodeji a budování firmy jsme v roce 2003 rozšířili sortiment o nabídku kompletního sortimentu termostatických hlavic, ventilů a šroubení pro topení.
 
V květnu roku 2008 se začala nová kapitola v historii firmy POLO – výroba termostatických hlavic byla přenesena z Německa do České republiky. Díky tomu máte nyní možnost vybrat si mezi množstvím zahraničních výrobků také kvalitní domácí produkt – českou termostatickou hlavici POLO.Naše hlavice je možné montovat na většinu typů běžně prodávaných ventilů a radiátorů. Standardně jsou naše hlavice vybaveny zabezpečením proti odcizení a pojistkou proti nežádoucí manipulaci.Největší důraz naše firma klade na kvalitu jak použitých materiálů, tak služeb. To v praxi znamená již od počátku pečlivý výběr dodavatelů vstupních materiálů, zajištění a kontrolu výroby dílů, závěrečnou kompletaci hlavic a testování expedovaných výrobků. Výsledkem toho je námi poskytovaná nadstandardní záruka 10 let, která je podložená mnohaletou zkušeností s výrobou a prodejem našich hlavic a zejména jejich spolehlivostí. S tím souvisí i poskytování kvalitních služeb pro naše odběratele spojené s prodejem termostatických hlavic.
 
Staráme se, aby naše výrobky byly vždy rychle tam, kde je potřebujete, a za výhodných cenových podmínek. Naše výrobky dodáváme prostřednictvím kvalitní prodejní sítě, což zahrnuje vyškolené a ochotné prodejce, kteří mají zkušenosti v tomto oboru.
 
Věříme, že na základě i těchto informací se rozhodnete a zvolíte pro Vaše projekty, investice, byty a domy právě české termohlavice POLO.
 
Děkujeme Vám za důvěru, kterou nám prokazujete už více než 10 let. 

Produkty

Značky

Výhody pro vás

Doprava ZDARMA
Přepravní službou PPL u vybraných produktů
Skladové zásoby
Všechny skladové položky jsou opravdu SKLADEM
Doprava od 89,- Kč
u 90% produktů
Osobní odběr
Kamenný obchod
+420 603 961 141
Potřebujete poradit?
Odhořívací kotel OPOP H416 EKO-U