IMMERGAS - kotle se zárukou 5 let

IMMERGAS - kotle s prodlouženou zárukou 5 let

IMMERGAS - kotle s prodlouženou zárukou 5 let

Kotle prodáváme pouze autorizovaným montážním firmám!!

Kotle značky IMMERGAS koupíte u nás v Prostějově se zárukou 2 roky. Prodlouženou záruku na kotel dostanete při zakoupení od autorizované montážní firmy, nainstalování a spuštění kotle autorizovaným servisním technikem značky IMMERGAS a při splnění záručních podmínek.

Kotle IMMERGAS nabízíme v různých variantách a dělíme je na:

- topné kotle slouží pouze k topení a je možno je po dokoupení propojovací sady využít i na ohřev nepřímotopných NTR ohřívačů např. značky DZD Dražice
- kotle s průtokovou výrobou TUV kromě topení slouží i k ohřevu teplé užitkové vody a nabízejí tak ideální kombinaci pro malé byty, ale i standartní domky, když chybí kotelna, nebo se jen zákazníkovi nechce platit za dražší kotle se zásobníkem
- kotle se zabudovaným zásobníkem teplé užitkové vody jsou špičkou ve výtěžnosti ohřáté vody. Námi nabízené kotle mají 45l nebo 55l nerezový zásobník a tak v podstatě ihned poteče z kohoutku vždy teplá voda pod stálým tlakem. Tyto kotle jsou nejideálnější volbou pro toho, kdo má rád komfort. Napustit 200l vanu již nebude nikdy žádný problém. Tyto kotle se zabudovaným zásobníkem totiž ihned poznají odběr a začnou rychle zásobník ohřívat.
 

Kotle IMMERGAS dále dělíme na:

Kondenzační (turbo) kotle 

sem patří kotle, které mají oproti standartním kotlům velmi dobrou účinnost a ušetří Vám mnoho peněz. Kondenzační kotle topí na nízkou teplotu a vysoké účinnosti spalování jsou pravou volbou pro ty, kteří chtějí do budoucna šetřit peníze i když je pořizovací cena těchto kotlů v řádech tisíců vyšší.
 

Klasické Turbo kotle

klasické turbo kotle mají oproti kotlům kondenzačním menší účinnost spalování a vyšší spotřebu plynu. Topí na vyšší teplotu a nejsou tak úsporné, nicméně pro standartní účely, při zachování starého topného systému jsou ideální volbou. Sání vzduchu je zajištěno koncentrickým odkouřením, kdy je vzduch přiváděn z venku budovy a zároveň spaliny jsou tou samou spalinovou cestou odvedeny ven. Jedná se o velmi bezpečný způsob topení v domácnosti.

 


Výhody pro vás
Doprava ZDARMA
Přepravní službou PPL - u vybraných produktů
Skladové zásoby
všechny skladové položky jsou opravdu SKLADEM
Doprava od 89,-Kč
U 90% produktů
Osobní odběr
Kamenný obchod
+420 603 961 141
potřebujete poradit?